Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

komfortowy salon w mieszkaniu do wynajmu Warszawa Ursynów

Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Ursynów do wynajmu. Budynek o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Ursynów nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Warszawa Ursynów. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 50 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Warszawa Ursynów niezwykle komfortowe. Długą listę zalet mieszkania do wynajmu Warszawa Ursynów otwiera znakomita lokalizacja w zielonej części osiedla. Blisko stąd do ciągów komunikacyjnych, stacji metra pierwszej linii oraz rozległych zielonych terenów rekreacyjnych (lasy, parki). Na wyciągnięcie ręki mamy wiele sklepów oraz placówek edukacyjnych. Mieszkanie na wynajem Warszawa znakomicie nadaje się dla rodzin. Warto zaznaczyć, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Warszawa są kompletnie umeblowane i odremontowane.

Mieszkanie do wynajmu Warszawa składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– pokój gościnny
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.

Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla to kolejna z zalet tego mieszkania na wynajem Warszawa. Dla dzieci przygotowany własny plac zabaw. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przy wynajmie mieszkania Warszawa wymagana jest jednorazowa, bezzwrotna prowizja dla biura w wysokości jednomiesięcznej stawki najmu. (017-1)

Kontakt:
e-mail: Warszawa.zoliborz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl