Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

stylowe wnętrze salonu w mieszkaniu do wynajmu WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Warszawa olśniewa interesującą ekspozycją okien a także komfortowym metrażem 48 m2. Budynek z 1984 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa wyróżnia się ponadto swoją konkurencyjną ceną 2,2 tys. zł/m-c i nadaje się do szybkiego zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Warszawa zlokalizowane jest na XI piętrze. Budynek o 13 kondygnacjach.

Mieszkanie na wynajem Warszawa o niezwykle czystym i zadbanym wnętrzu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa znajduje się w niezwykle korzystnej lokalizacji, przy jednej ze stacji metra. Mieszkanie do wynajmu Warszawa dedykowane osobom szukającym dobrej lokalizacji z dogodnym dojazdem do centrum, a jednocześnie z doskonalą infrastrukturą (centrum handlowe, sklepy, restauracje, kina). Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia łącznie z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie a także korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej i karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z ?. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-43)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl