Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na apartamentowiec, w którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanie Warszawa  Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Ursynów na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku planowanym do ukończenia w 2023 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 1,51 mln zł. Standard deweloperski. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku pierwotnego, funkcjonalna powierzchnia 88,5 m2, a także położenie na drugim piętrze. Wisienką na torcie oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 17 062 zł/m2 oraz ciekawa ekspozycja okien na południe.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Długą listę zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa otwiera fantastyczny projekt wnętrza wykończonego ze smakiem i wyczuciem gustu. Znajdziemy tu: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + 2 łazienki + garderobę + przedpokój + balkon + taras. Osoby zmotoryzowane mogą wykupić miejsce postojowe w podziemnym garażu (pojedyncze: 71 tys. zł; rodzinne: 104 tys. zł). Z okien oraz balkonu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na las.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją unikatową lokalizacją przy Lesie Kabackim, największym kompleksie leśnym Warszawy. swoje miejsce na ziemi znajdą tu amatorzy aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie ścieżki piesze i rowerowe. Dużym udogodnieniem jest także szybki dojazd do centrum stolicy zajmujący nieco ponad kwadrans. W zasięgu wzroku mamy: kościół, kawiarnie, restauracje, żłobki, przedszkola, szkoły, punkty usługowe, sklepy etc. Pozytywne wrażenie robi także bezpośrednie otoczenie mieszkania na sprzedaż Warszawa, to znaczy teren osiedla. Przestrzeń zorganizowana jest zgodnie z zasadą „funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie”. Są tu drzewa, krzewy, trawniki, starannie dobrane gatunki rosnących roślin oraz małe formy architektoniczne. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania na sprzedaż Warszawa i wykończeniu go w standardzie „pod klucz”.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-16)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl