Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok z lotu ptaka na osiedle, gdzie mieści się oferowane na sprzedaż mieszkanie WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Ursynów na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 2022 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 527 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa w standardzie deweloperski. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku pierwotnego, funkcjonalna powierzchnia 32,73 m2, a także położenie na IV piętrze. Wisienką na torcie oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 16 101 zł/m2 oraz ciekawa ekspozycja okien na południe.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa imponuje w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją w popularnej dzielnicy. Prestiżu ofercie dodaje fakt, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się na terenie elitarnego budynku typu hotelowego. Dzięki swoim licznym walorom inwestycja doskonale wpisuje się w segment nieruchomości premium. O jej luksusowym charakterze świadczy m.in.:
– unikalny projekt architektoniczny;
– wysoka jakość materiałów wykończeniowych;
– bogata gama udogodnień zaplanowanych na terenie obiektu.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa oczarowuje także swoim wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi: hol + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + balkon.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa dedykowane osobom szukającym bezpiecznej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji. Warto w tym miejscu bowiem zaznaczyć, że oferowane do sprzedaży mieszkanie Warszawa jest znakomitą alternatywą dla lokat bankowych i spekulacji giełdowych. Właściciele tego mieszkania na sprzedaż Warszawa nie tylko zabezpieczą oszczędności, ale mogą również liczyć na stały przychód z wynajmu apartamentów oraz realny wzrost wartości w czasie.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zapewnia przyszłym domownikom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu (klimatyzacja). Rodziny posiadające samochód docenią podziemny i naziemny parking, a także stację ładowania samochodów elektrycznych. Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu tego mieszkania na sprzedaż Warszawa „pod klucz”. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-20)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl