Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na osiedle, na którym znajduje się oferowane do sprzedaży mieszkanie Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Ursynów do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa liczy 44,8 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 888 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 19 821 zł/m2. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa mieści się w estetycznie wykończonym budynku. Rok ukończenia budowy 2023. Kolejne atuty mieszkania na sprzedaż Warszawa to na pewno korzystna ekspozycja okien na północny zachód oraz II piętro. Mieszkanie do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku pierwotnego.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Mieszkanie na sprzedaż Warszawa poszczycić się może funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzem z podziałem na: balkon + salon + aneks kuchenny + sypialnię + łazienkę + garderobę + przedpokój. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością opcja dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne: pojedyncze miejsce garażowe – 71 000 zł, rodzinne miejsce garażowe – 104 000 zł).

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje również swoją malowniczą lokalizacją tuż przy Lesie Kabackim, największym kompleksie leśnym Warszawy. Okolica spodoba się amatorom aktywnego wypoczynku, gdyż znajdziemy tu ścieżki piesze i rowerowe. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum w około dwadzieścia minut. Na wyciągnięcie ręki mamy sklepy, punkty usługowe, szkoły przedszkola, żłobki, restauracje, kawiarnie, kościół. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Warszawa oraz wykończenie go w standardzie „pod klucz”.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-17)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl