Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

kameralny salon w mieszkaniu do wynajęcia WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Ursynów do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Warszawa o pow. 55 m2 zlokalizowane jest w 4-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 4 tys. zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien na zachód. Mieszkanie na wynajem Warszawa mieści się na IV piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 2022 roku. Wnętrze oferowanego do wynajęcia mieszkania Warszawa gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Warszawa tylko dla osób mówiących po polsku. Mieszkanie na wynajem Warszawa na zasadach tzw. najmu okazjonalnego (potencjalny najemca proszony będzie o udowodnienie zatrudnienia na terenie RP). Mieszkanie do wynajęcia Warszawa olśniewa swoim komfortowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem wykończonym z dużą starannością oraz wyposażonym we wszystkie niezbędne do wygodnego życia elementy. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– salon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– garderobę;
– taras.
Cena oferowanego do wynajmu mieszkania Warszawa obejmuje czynsz + opłatę za miejsce garażowe pod budynkiem. Do kosztów należy doliczyć tylko zaliczki na media. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Warszawa.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-98)

Kontakt:
e-mail: m.zdunczak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl