Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

efektowne oświetlenie wnętrza mieszkania na sprzedaż WarszawaMieszkanie, 4 pokoje, Warszawa Ursynów do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 2014 roku. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Warszawa to wygodne 66,12 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 20 402 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w ośmiokondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na południe. Konkurencyjna cena 1,349 mln zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa olśniewa w pierwszej kolejności swoją rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Mieszczą się tu wykwintne restauracje, piekarnie, dom kultury, sklepy, przychodnie zdrowia, punkty usługowe, lodziarnie, multikino, apteki, urzędy, korty tenisowe, basen, szkoły, przedszkola, place zabaw itp. Okolica uważana jest za niezwykle cicha, spokojną i zieloną (las). Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależne miejsce postojowe w hali garażowej (gratis).

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa adresowane do rodzin/par, które chcą zamieszkać w zaprojektowanym przez architekta, komfortowym i wygodnym wnętrzu:
– 3 sypialnie;
– przedpokój;
– 2 balkony;
– 2 łazienki;
– kuchnia;
– salon.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa oczarowuje swoim ogromnym potencjałem, ponieważ doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny i lokatę kapitału, a w dłuższej perspektywie dochodowy wynajem bądź/i odsprzedaż. Gorąco polecamy i zapraszamy do kontaktu mejlowego, aby poznać więcej szczegółów. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkanie na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-102)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl