Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

nowoczesny design budynku, w którym mieści się oferowane do sprzedaży mieszkanie WarszawaMieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Warszawa Ursynów do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 2022 roku. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Warszawa to wygodne 18,43 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 17 363 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północ. Konkurencyjna cena 17 363 zł, pochodzenie z rynku pierwotnego oraz standard deweloperski to kolejne z jego zalet. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa usytuowane jest na IV piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca nie tylko fenomenalną lokalizacją w prestiżowym budynku typu hotelowego, ale i wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: hol + bar + salon/sypialnia + łazienka + balkon. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Mieszkanie na sprzedaż Warszawa bezpośrednio od dewelopera.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa dzięki swoim licznym walorom doskonale wpisuje się w segment „premium”. świadczy o tym m.in. unikalny projekt architektoniczny, wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz bogata gama udogodnień zaplanowanych na terenie obiektu. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa adresowane do osób szukających bezpiecznej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji. Warto w tym miejscu bowiem zaznaczyć, że oferowane do sprzedaży mieszkanie Warszawa doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny i jest dzięki temu rozsądną alternatywą dla lokat bankowych i spekulacji giełdowych jako bezpieczna forma lokaty kapitału. Przyszli właściciele tego mieszkania na sprzedaż Warszawa nie tylko zabezpieczą oszczędności, ale mogą również liczyć na stały przychód z wynajmu apartamentów oraz realny wzrost wartości w niedługim czasie. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno stację ładowania samochodów elektrycznych oraz 2 parkingi.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa gwarantuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie w poczuciu bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja). Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania do sprzedaży Warszawa w tej inwestycji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-19)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl