Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na pierwszym planie plac zabaw przed apartamentowiec, w którym znajduje się oferowane do sprzedaży mieszkanie Warszawa Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Wilanów do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na północny zachód, funkcjonalną powierzchnię 74,54 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 859 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa jest oferowane w standardzie deweloperski. Na koniec nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (11 524 zł/m2), a także usytuowaniu na II piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Mieszkanie na sprzedaż Warszawa pochodzi prosto od dewelopera. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim komfortowym wnętrzem, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + pralnia + wc + garderoba + balkon. Rodziny posiadające samochód docenią możliwość zakupu 2 wariantów miejsca postojowego:
– podziemnego (w garażu) za 30 tys. zł;
– nadziemnego 17 tys. zł.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w najbardziej prestiżowej okolicy w całej Polsce, to znaczy na warszawskim Wilanowie. Wokół rozciągają się przepiękne tereny rekreacyjne porośnięte kwietną łąką. W otoczeniu nie brakuje placów zabaw dla dzieci, wózkowni, boksów rowerowych. Na uwagę zasługuje też najbliższe otoczenie oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa, gdzie znajdziemy: terenową siłownię z wyposażeniem wysokiej jakości, strefy piknikowe, starannie dobrane gatunki roślin, doskonale przystrzyżone trawniki, krzewy oraz drzewa.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarancją bezpieczeństwa dla zamieszkujących tu rodzin jest całodobowy monitoring + wideodomofony. Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu tego mieszkania do sprzedaży Warszawa „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania na sprzedaż Warszawa w tej inwestycji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-31)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl