Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

rzut techniczny z rozkładem pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa Wilanów

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Wilanów do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Wilanów znajduje się na II piętrze w budynku o 5 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Budynek planowany do oddania w 2021 roku. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Wilanów w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa Wilanów warto jeszcze dodać dogodną lokalizację oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o niewielkiej, ale funkcjonalnej powierzchni 35,13 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 10 538 złotych.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). W ofercie posiadamy również inne mieszkania do sprzedaży Warszawa w tej inwestycji, o różnych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach oraz cenach. Więcej informacji udzielimy mailowo. Ponadto pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Warszawa zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-93942)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl