Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

rzut na osiedle, na którym mieści się oferowane na sprzedaż mieszkanie WarszawaMieszkanie, 4 pokoje, Warszawa Wilanów do sprzedaży. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Warszawa to wygodne 87,19 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 11 309 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północny zachód. Konkurencyjna cena 986 tys. zł oraz pochodzenie z rynku pierwotnego to kolejne z długiej listy jego zalet. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa usytuowane jest na II piętrze. Standard deweloperski.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa oferowane jest bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa olśniewa swoim komfortowym, eleganckim i gotowym do zamieszkania wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon + wc + pralnię + garderobę + salon + kuchnię + 3 sypialnie + łazienkę + przedpokój. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno miejsce w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 30 000 zł) bądź/i miejsce naziemne (dodatkowo płatne 17 000 zł).

Mieszkanie do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Polsce. Rodziny z małymi dziećmi ucieszą pobliskie place zabaw, wózkownie i rozległe tereny rekreacyjne porośnięte kwietną łąką. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, o co dba całodobowy monitoring + wideodomofony. Na amatorów dwóch kółek czekają boksy rowerowe. Wszystkim natomiast przydadzą się funkcjonalne komórki lokatorskie. Na osobną uwagę zasługuje najbliższe otoczenie mieszkania do sprzedaży Warszawa, gdyż okalająca je przestrzeń zorganizowana jest zgodnie z zasadą: funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie. Warto dodać, że otoczenie wyróżnia się przyjaznym projektem przestrzeni wspólnej:
– drzewa;
– krzewy;
– trawniki;
– starannie dobrane gatunki roślin;
– małe formy architektoniczne;
– place zabaw dla dzieci młodszych i starszych z częścią piknikową;
– terenowa siłownia z wyposażeniem wysokiej jakości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa w standardzie „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania do sprzedaży Warszawa w tej inwestycji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (059-32)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl