Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

rzut na całe osiedle, na którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanie WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Włochy na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (13 579 zł/m2), pochodzeniem z rynku pierwotnego oraz lokalizacją na II piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa oferowane jest w standardzie deweloperskim. Budynek z 2022 roku o 4 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa wynosi 39,4 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa zamyka atrakcyjna cena 535 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca swoim wnętrzem z następującym podziałem na pomieszczenia: hol + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + balkon. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno miejsce w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 39 000 zł). Dużym udogodnieniem dla wszystkich jest z kolei komórka lokatorska (dodatkowo płatne 3 000 zł/m2).

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją kameralną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa olśniewa także dużym potencjałem z myślą o zakupie inwestycyjnym i późniejszym dochodowym wynajmie. Wokół piękne krajobrazy. Nie brakuje tu na szczęście niezbędnej do codziennego życia infrastruktury usługowej (apteki przychodnia lekarska, punkty usługowe i handlowe, przedszkola, szkoły), terenów zielonych oraz doskonałego połączenia komunikacyjnego z centrum stolicy.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa w standardzie „pod klucz”.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-21)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl