Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok od strony ulicy na budynek, w którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanie WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Włochy do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z 2022 roku z rynku pierwotnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na południowy wschód, funkcjonalną powierzchnię 38 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 555 tys. zł. Standard deweloperski.  Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (14 605 zł/m2), a także usytuowaniu na II piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Do najważniejszych zalet oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa zaliczyć należy w pierwszej kolejności nowoczesny design, funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz słoneczne wnętrze: salon + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + balkon. Warto podkreślić, że do mieszkania na sprzedaż Warszawa przynależy komórka lokatorska (dodatkowo płatna 14 tys. zł) + miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne od 45 tys. zł). Duża zaletą mieszkania do sprzedaży Warszawa jest na pewno dostęp do zielonych tarasów na dachu, co zapewnia mieszkańcom relaks i okazję do towarzyskich spotkań.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: szkół, przedszkoli, żłobków, restauracji, kawiarni, obiektów kultu religijnego, sklepów, placówek oświatowych, urzędów, sklepów, punktów usługowych, galerii handlowych etc. Na lubiących ruch na świeżym powietrzu czekają rozległe tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe. Niekwestionowaną zaletą lokalizacji tego mieszkania do sprzedaży Warszawa jest także dogodne połączenie z centrum stolicy.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wykończeniu go „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania do sprzedaży Warszawa w tej inwestycji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-13)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl