Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na całe osiedle, na któym znajduje się oferowane do sprzedaży mieszkanie Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Włochy do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa liczy 41,39 metrów kwadratowych powierzchni i wycenione zostało na 525 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 12 684 zł/m2. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa mieści się w estetycznie wykończonym budynku (ukończenie w 2023 roku). Kolejne atuty mieszkania na sprzedaż Warszawa to na pewno korzystna ekspozycja okien na południowy wschód oraz I piętro. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa oferowane w standardzie deweloperskim. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku pierwotnego.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa oczarowuje swoim komfortowym wnętrzem z praktycznym rozkładem: balkon + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój. Do mieszkania na sprzedaż Warszawa przynależy miejsce parkingowe (dodatkowo płatne: 40 000 zł)

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w prestiżowej okolicy, na terenie o koncepcji tzw. „miasta-ogrodu”. Wokół dużo parków i zieleni. Otoczenie wyróżnia się przyjaznym projektem przestrzeni wspólnej: drzewa, krzewy, trawniki, starannie dobrane gatunki rosnących roślin. Dużym udogodnieniem jest z także bliskość niezbędnej infrastruktury: szkół, przedszkoli, żłobków, sklepów, punktów usługowych, supermarketów i centr handlowych. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno podziemny garaż i boksy lokatorskie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania do sprzedaży Warszawa i wykończeniu go w standardzie „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania na sprzedaż Warszawa w tej inwestycji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-25)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl