Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

elegancki salon w mieszkaniu do sprzedaży WarszawaMieszkanie, dwa pokoje, Warszawa Włochy do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa liczy 59,53 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 884 000 zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 14 850 zł/m2. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1999 roku. Kolejne atuty mieszkania na sprzedaż Warszawa to na pewno korzystna ekspozycja okien na południowy zachód oraz czwarte piętro. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa doskonale nadaje się od razu do zamieszkania. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa imponuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w popularnej dzielnicy, blisko parku, co gwarantuje ciszę i spokój. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa olśniewa ponadto komfortowym wnętrzem idealnym dla par bądź jako zakup inwestycyjny. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa tworzą: balkon + wc + łazienka + hol + antresola + sypialnia + aneks kuchenny + jadalnia + pokój dzienny. Do mieszkanie do sprzedaży Warszawa przynależy komórka lokatorska (ujęta w cenie). Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią na pewno liczne miejsca parkingowe.

Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na jego zakup. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, a także korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-45)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl