Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

nowoczesny apartamentowiec, w którym mieści się oferowane do sprzedaży mieszkanie WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Włochy na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 587 tys. zł czy położeniem na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z ciekawą ekspozycją okien na południowy zachód, ale także komfortową powierzchnią 45,16 m2. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 12 998 zł/m2. Budynek z 2022 roku. Rynek pierwotny. Standard deweloperski.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim fantastycznym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: balkon + hol + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno miejsce w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 39 000 zł). Wszystkim natomiast przyda się praktyczna komórka lokatorska (dodatkowo płatne 3 000 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje również doskonała lokalizacją na terenie kameralnej inwestycji deweloperskiej stworzonej z myślą o osobach szukających mieszkania dla siebie lub pod inwestycję. Okolica uchodzi za niezwykle estetyczną z bogatą infrastrukturą usługową (szkoły, przedszkola, punkty usługowe i handlowe, przychodnia lekarska i apteki). Zapewnia też szybki dojazd do centrum. Na uwagę zasługuje również najbliższe otoczenie, gdyż architekci zadbali o estetykę otoczenia, dobierając roślinność i oświetlenie. W sąsiedztwie przeważa kameralna, niska zabudowa. Wokół dużo zieleni.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wykończeniu go pod klucz.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-22)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl