Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

designerska klatka schodowa prowadząca do mieszkania na sprzedaż Warszawa Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Włochy do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa jest nowe i mieści się w budynku z planowaną datą ukończenia na 2023 rok. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Warszawa to wygodne 57,48 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 12 091 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na wschód. Konkurencyjna cena 695 tys. zł, pochodzenie z rynku pierwotnego oraz zastany standard to kolejne z długiej listy jego zalet. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa usytuowane jest na parterze. Standard deweloperski.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca przestronnym, dobrze rozplanowanym wnętrzem, na które składają się: 2 sypialni, salon, aneks kuchenny, łazienka, garderoba, przedpokój. Warto zaznaczyć, że do oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa przynależny ładny ogród (18,5 m2). Osoby zmotoryzowane mają możliwość zakupu za dodatkowe 40 000 zł miejsca parkingowego. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa pochodzi bezpośrednio od dewelopera. Warto dodać, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte jest znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także swoją rewelacyjną lokalizacją. To zielone osiedle z miejskimi willami zaprojektowane zgodnie z koncepcją „miasta-ogrodu”. Odznacza się ono niską, luźną zabudową zatopioną w zieleni oraz wieloma parkami, co pozwala na odpoczynek na łonie natury. Dużym atutem są tu również starannie dobrane gatunki rosnących roślin, drzew, krzewów oraz perfekcyjnie przystrzyżone trawniki. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, supermarkety i centra handlowe. Na koniec trzeba dodać, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum i poza miasto.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Warszawa i wykończeniu go „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania na sprzedaż Warszawa w tej inwestycji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-23)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl