Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

nowoczesny salon w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa Wola

Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Wola na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 19 799 zł. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Wola urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 85,36 mkw., IX piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek pochodzi z 2009 roku i liczy 22 kondygnacje. Wystawa okien na południowy wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Wola z zainstalowaną klimatyzacją, co w znaczącym stopniu podwyższa standard życia. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne). Dużym atutem mieszkania na sprzedaż Warszawa Wola jest imponujący widok z okien na przepiękną panoramę stolicy. Dodatkowo przyszli właściciele będą mogli korzystać z najlepiej wyposażonego fitness club w Polsce oraz basenu.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola z ogromnym potencjałem, do własnej aranżacji. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Wola świetnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny. Cena podlega negocjacji. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest wyspecjalizowana, całodobowa ochrona. W budynku znajduje się również recepcja. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Warszawa Wola. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup mieszkania Warszawa Wola. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-17)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl