Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zielona lokalziacja na atrakcyjnym osiedlu, gdzie mieści się oferowane do sprxedazy mieszkanie Warszawa Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Wola do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z 1959 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno funkcjonalną powierzchnię 53 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 450 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (8 491 zł/m2), a także usytuowaniu na III piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa imponuje w pierwszej kolejności swoją rewelacyjną lokalizacją w dobrze skomunikowanej okolicy. Do stacji metra jest zaledwie 5 minut spacerem. tak samo do znanej galerii handlowej i parku. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon + antywłamaniowe drzwi wejściowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Do mieszkania do sprzedaży Warszawa przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa olśniewa również dużym potencjałem inwestycyjnym z myślą o zakupie pod późniejszy, dochodowy wynajem. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa w ramach konkursu ofert. Osoby zainteresowane zakupem proszone są o: zapoznanie się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej www.wgn-Warszawa.pl, umówienie się na oględziny z osobą prowadzącą zlecenie, złożenie oferty zakupu na miejscu w dniu oględzin lub przy pomocy poczty elektronicznej. Oferta powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu kontaktowego, proponowaną cenę oraz sposób zapłaty (środki własne lub kredyt). Wyłonienie najwyższej oferty nastąpi w terminie do 24.11.2022 roku o czym autor najwyższej oferty zostanie poinformowany telefonicznie. Zawarcie umowy przenoszącej własność nastąpi w grudniu br. w uzgodnionym przez strony terminie. Ofertę w formie elektronicznej proszę składać na adres: warszawa@wgn.pl z dopiskiem: Oferta zakupu lokalu przy ul. Grenady. Oferty nie zawierające danych umożliwiających kontakt zwrotny lub oferty poniżej kwoty 520.000 zł nie będą brane pod uwagę. Biuro WGN Warszawa zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu w każdej chwili, bez podania przyczyny. Zapraszamy.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-87)

Kontakt:
e-mail: m.zdunczak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl