Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

słoneczne wnętrze mieszkania do sprzedaży WarszawaMieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Wola do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z 1959 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno funkcjonalną powierzchnię 53 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 635 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (11 981 zł/m2), a także usytuowaniu na III piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca w pierwszej kolejności swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu wielkomiejskiej infrastruktury: stacji metra, galerii handlowej, parku, sklepów etc. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa, za co odpowiada m.in. domofon + antywłamaniowe drzwi wejściowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój
– balkon.
Do mieszkania do sprzedaży Warszawa przynależy pomieszczenie piwniczne / zamykana skrytka.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Warszawa. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na jego zakup. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych i najbardziej wiarygodnych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz pod numerem telefonu: +48 668 820 559.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-58)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl