Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

elegancki pokój dzienny w mieszkaniu do wynajęcia WarszawaMieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Warszawa Wola do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa przygotowane do wprowadzenia się przez nowych najemców na piątym piętrze. Rynek wtórny. Bardzo atrakcyjnie kształtuje się cena 3,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Warszawa mieści się w ośmiokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa o wygodnym metrażu 35 m2. Budynek z 2014 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowym.

Mieszkanie do wynajmu Warszawa olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem, wytwornością i gwarancją życia na europejskim poziomie. Mieszkanie na wynajem Warszawa zaaranżowane i wykończone z dbałością o komfort i wygodę. Mieszkanie do wynajmu Warszawa na zasadach „najmu okazjonalnego” dla osób bez zwierząt. Mieszkanie na wynajem Warszawa wraz z przynależnym miejscem postojowym.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa gwarantuje szybki dojazd do centrum. Okolica bogata w tereny zielone, spacerowe (parki) i rekreacyjne. Zajdziemy tu również liczne sklepy oraz punkty usługowe. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Referencje mile widziane. Najpóźniej w dniu jej zawarcia najemca zobowiązuje się do udowodnienia zatrudnienia na terenie RP.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-138)

Kontakt:
e-mail: n.pielach@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl