Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

kameralny salon w mieszkaniu na sprzedaż WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Wola do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 1950 roku. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Warszawa to wygodne 48,6 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 12 860 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na południe. Konkurencyjna cena 625 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa usytuowane jest na II piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca swoim eleganckim, słonecznym i odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa dedykowane singlom albo parom. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się z dala od głównej ulicy, co jest wspaniałym połączeniem ciszy i spokoju. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum stolicy. W okolicy stacja metra, sklepy, delikatesy, znane centrum handlowe.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Warszawa. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na jego zakup. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz tel. 668 820 559. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-48)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl