Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

imponujący apartamentowiec, w którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanie Warszawa

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Wola do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Wola w standardzie deweloperskim. Rynek pierwotny. Budynek planowany do oddania w 2021 roku o 27 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno wygodny metraż 44,45 mkw., usytuowanie na XX piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 15 700 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Warszawa Wola.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W ofercie mamy także inne mieszkania na sprzedaż w tej inwestycji, o innych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach oraz cenach. Więcej informacji udzielimy mailowo. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania na sprzedaż Warszawa Wola, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania do sprzedaży Warszawa Wola zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-89037)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl