Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok z lotu ptaka na osiedle, na którym mieści się oferowane do sprzedaży mieszkanie Warszawa Ząbki

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Ząbki do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Ząbki w rynku pierwotnego w standardzie deweloperskim. Budynek wzniesiony w 2020 roku o 5 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 42,54 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 7 100 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Warszawa Ząbki.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Posiadamy w naszej bazie także inne mieszkania do sprzedaży Warszawa o różnych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach oraz cenach. Więcej informacji udzielimy mailowo. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania na sprzedaż Warszawa, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Warszawa zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-95559)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl