Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

SM126-370Super rewelacyjne dwustronne mieszkanie położone w cichym zielonym zakątku Warszawy, z dala od zgiełku szumu miejskiego hałasu. Szukasz takiego miejsca do odpoczynku po pracy, zadzwoń pokaże ci go!

Ciche, słoneczne i przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,61 mkw położone spokojnym otoczeniu na granicy Ochoty i Okęcia, w budynku na terenie niewielkiego, strzeżonego osiedla. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego i dwóch sypialni, oddzielnej widnej kuchni wyposażonej i umeblowanej. W pokojach na podłodze parkiet drewniany.

Do mieszkania jest jedno miejsce w podziemnym garażu wielostanowiskowym i drugie miejsce na terenie osiedla, oraz duża i praktycznie urządzona 8- metrowa piwnica. Dogodny dojazd do Centrum i innych dzielnic Warszawy, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, SKM/PKP Rakowiec). Tereny rekreacyjne: basen, fitness, korty tenisowe, obiekt sportowy. Punkty usługowe w pobliżu: apteka, bank, centrum handlowe, fryzjer/salon kosmetyczny, pralnia, przychodnia/Szpital, restauracja/kantyna, weterynarz.

Kontakt:
Tel.: 668 820 559
Tel. kom.: 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 71,61 m2
Rok budowy: 2000
Cena: 667.000 PLN

Nr oferty: SM126-370

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl