Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
opinie i raporty

,munbvcxzRozpoczęła się budowa kolejnego etapu osiedla Ostoja Wilanów w Warszawie. Niemal połowę osiedla zajmować będą tereny rekreacyjne. Finalnie osiedle ma oferować 2 tysiące mieszkań, ale jego realizacja odbywa się etapami, po ukończeniu danego budynku.

Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależeć będą przestronne ogrody, a do lokali znajdujących się na piętrach od 1. do 3. wygodne tarasy lub balkony. Dostępne będą mieszkania 2 do 5 pokojowe o powierzchni od 40 do 146 mkw. Na ostatnich piętrach znajdą się ekskluzywne apartamenty z  tarasami. 

Na poziomie -1 w budynkach będą znajdowały się garaże oraz boksy dla samochodów. Ponadto mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji komórki lokatorskie.

Wokół powstających w tym momencie budynków mieszkalnych oraz na obszarze pomiędzy nimi zaaranżowane zostaną tereny zielone, wpisujące się w ogólną koncepcję osiedla. Projektanci zadbali o to, żeby zespolić charakter kompleksu Ostoja Wilanów z wyjątkową architekturą jego prestiżowego sąsiedztwa – Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego.

W centralnej części osiedla znajdować będą się tereny zielone z jeziorkiem o długości 300 metrów,  z mostkami i alejkami spacerowymi. Mieszkańcy osiedla będą również mieli do swojej dyspozycji prywatny park leśny a także boisko sportowe. Na terenie osiedla znajdować będzie się również kilka stref przeznaczonych do zabawy dla dzieci w różnym wieku.

Przewidywany termin zakończenia budowy nowej obecnego etapu inwestycji to I kwartał 2016 roku.

Źródło: www.prestigepr.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl