Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

A 03   131-436-1Na sprzedaż piękny, nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 48 m2 położony na parterze, w bloku z 2002 roku, na zamkniętym osiedlu za cenę 427 000 zł. Przed blokiem miejsce na zaparkowanie samochodu z bramą zamykaną na pilota. Apartament jest w pełni umeblowany, wykończony „pod klucz” (szafy, kanapa, łózko, stolik, stół krzesła, zmywarka, lodówka, pralka). Kuchnia z salonem, garderoba, łazienka i sypialnia). Wszystkie pomieszczenia wyremonotowane, świeże i nowe. Bardzo wysoka jakość użytych materiałów. Idealna oferta dla osób wymagających, ceniących spokój i idealne warunki do mieszkania. Miejsce świetnie skomunikowane z centrum oraz innymi częściami miasta (3 min od przystanku autobusowego i 10 min od centrum). Mieszkanie z najemcami, co stanowi dobrą lokatę kapitału. (131-436)
Kontakt:
Tel.: 856610072
Tel. kom.: 531771515
e-mail: starosta@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl