Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1777-6Oferta dla osób szukających, dużego, luksusowego apartamentu w stolicy. Do wynajęcia duży, luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 135 m2 położony na VIII piętrze, w 9-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 4 900 zł/m-c. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania. Elegancki, dwupoziomowy apartament z dużym tarasem oraz funkcjonalnym rozkładem. Posiada system alarmowy.

Rozkład pomieszczeń:
–  salon
– 4 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże całodobowa ochrona. Dodatkowo budynek jest monitorowany. Osiedle zbudowane jest w podwyższonym standardzie. Doskonała lokalizacja – tylko 15 minut od centrum. Obok znajdują się: – przestanek autobusowy i tramwajowy – sklepy, markety – przedszkole, szkoły, plac zabaw. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-1777)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl