Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3228-2Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Do sprzedaży słoneczne, duże mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1996 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 469 000 zł. Okna wychodzą na płd-zach. Mieszkanie rozkładowe, wygodne.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój

– 2 balkony

Mieszkanie klimatyzowane, w pełni wyposażona kuchnia, nowe okna, parkiet w pokojach, drzwi antywłamaniowe Dierre, komórka lokatorska 10 m2. Na parterze znajduje się wózkownia. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca w garażu. Mieszkanie usytuowane jest w najładniejszym zakątku Ochoty- w pobliżu Parku Szczęśliwickiego oraz centr handlowych: Blue City oraz Reduta. Pomimo bliskości infrastruktury i węzłów komunikacyjnych jest tu cicho i spokojnie. Idealne miejsce do zamieszkania: bezpieczne, ciche i świetnie skomunikowane z samym centrum (10 min). Doskonała lokalizacja, komunikacja z centrum i innymi dzielnicami. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-3228)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl