Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3221-1Warszawa, mieszkanie 5-pokojowe na sprzedaż. Do sprzedaży luksusowe mieszkanie o powierzchni 161,70 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 2 270 000 zł. Budynek o nowoczesnej architekturze (wyłożony piaskowcem).

Rozkład pomieszczeń: salon + 4 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki + 1 wc + 2 garderoby + pralnia + 2 loggie + komórka lokatorska.

Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (w cenie apartamentu). Nietuzinkowe mieszkanie, starannie wykończone w wysokim standardzie. Apartament utrzymany w ciepłej kolorystyce, w pełni wyposażony w nowoczesne sprzęty, bardzo przestrzenny w pełni umeblowany. Mieszkanie jest świetnie rozłożone ? wyraźnie oddzielona jest część wspólna od sypialni, zapewniając w razie potrzeby dużo prywatności domownikom. Dzięki praktycznym garderobom, 2 zabudowanym szafom oraz pralni, łatwo zachować ład i porządek w samych sypialniach czy łazienkach. Budynek posiada wspólne dla mieszkańców zamknięte patio, na którym mogą się bawić dzieci (trawnik, trampolina). Doskonała lokalizacja na Mokotowie, w pobliżu parku Królikarnia, metra Wierzbno, Galerii Mokotów. Komunikacja z centrum i innymi dzielnicami (metro, tramwaje, autobusy). Dojazd do Centrum zajmuje 5 minut metrem, 15 minut na lotnisko. W pobliżu pełna infrastruktura z przedszkolami, szkołami, sklepami oraz punktami usługowymi. Wokół bardzo dużo zieleni. Budynek jest monitorowany, również całodobowo objęty jest usługami pracowników firmy ochroniarskiej. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-3221)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl