Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1629-1Do wynajęcia słoneczne, spokojne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 położone na VI piętrze budynku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 2 200 zł/m-c.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

W mieszkaniu pozostaje, wyposażony aneks kuchenny, zabudowana szafa w przedpokoju i w jednej sypialni (dodatkowo na korytarzu tuż przy drzwiach wejściowych, znajduje się schowek, który przynależy tylko do mieszkania). W kuchni, łazience, przedpokoju na podłodze znajduje się terakota, w pokojach parkiet dębowy. Osiedle z początku 2000 r. Ogrodzone strzeżone, monitorowane. Cena wynajmowanego mieszkania obejmuje garaż, piwnicę, komórkę lokatorską, dodatkowe opłaty: co m-c zaliczka na poczet mediów tj. (woda, co), -energia elektryczna wg rachunków co 2 m-ce. Przy bloku znajduje się przystanek autobusowy, z którego bezpośrednio odjeżdża autobus do stacji metra. Serdecznie zapraszamy do oglądania. (126-1629)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 041
e-mail: m.kieszkowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl