Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1615-1Do wynajmu słoneczne, widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 położone w 9-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 2 950 zł/m-c. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– otwarta kuchnia
– funkcjonalna łazienka z prysznicem.

Duża szafa wnękowa w sypialni oraz dwie mniejsze, w korytarzu między sypialniami i przy drzwiach wejściowych, zapewniają wystarczająco miejsca na schowanie wszystkich potrzebnych rzeczy. Mieszkanie bardzo przyjemne, o nowoczesnym wystroju i kolorystyce, posiada również klimatyzację oraz system alarmowy z monitoringiem. Seredcznie zapraszam osoby zainteresowane. (126-1615)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 041
e-mail: m.kieszkowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl