Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1669-1Do wynajęcia spokojne, duże, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone w 10-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 2 400 zł/m-c. Mieszkanie jest przestronne i w pełni umeblowane. W przedpokoju są 3 szafy wnękowe. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce postojowe na parkingu przy budynku w cenie najmu!

Rozkład pomieszczeń:
– pokój dzienny
– balkon
– widna kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Kuchnia jest w pełni wyposażona – w zabudowie znajduje się lodówka, piekarnik i płyta gazowa. W łazience zaś znajduje się wanna i pralka. W niedużej odległości znajdują się 3 przystanki autobusowe (w tym jeden w pobliżu budynku), doskonała komunikacja z centrum (ok. 8 km). W pobliżu 2 duże centra handlowe (Wola Park i Fort Wola), basen, hala sportowa. tereny zielone i rekreacyjne – parki: Moczydło, Sowińskiego, Szymańskiego. Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane. (126-1669)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 041
e-mail: m.kieszkowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl