Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

OLYMPUS DIGITAL CAMERADo wynajęcia ciepłe, atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,74 m2 położone na IV piętrze w 5-kondygnacyjnej kamienicy, w samym sercu Starego Mokotowa, w Warszawie za cenę 2 550 zł/m-c. Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt AGD i umeblowane. Salon i dwie sypialnie. Nowe okna skierowane na stronę wschodnią i zachodnią, na podłodze parkiet. Kamienica wyremontowana i docieplona. Wyremontowane klatki. Własny parking z ładnym ogródkiem. Brama na pilota. Bardzo atrakcyjne położenie: 150 m do metra i do przystanku tramwajowego, a około 400 m park: Pola Mokotowskie z licznymi atrakcjami. W pobliżu SGH, SGGW, sklepy, apteka, bank, teatr Kwadrat i restauracje. Świetne połączenia komunikacyjne z całą Warszawą. Kaucja 1-miesięczny czynsz. Wolne od zaraz. Wynajem dla studentów. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (126-818)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl