Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-878-6Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 90 m2 położone na V piętrze w 16-kondygnacyjnym wieżowcu, na warszawskiej Woli za cenę 3 200 zł/m-c. Lokal świetne usytuowany. Nadaje się również na: gabinet, biuro, siedzibę firmy lub pracownię. Posiada hall (20 m2) np. na recepcję; pokoje rozkładowe, oddzielne z oknami na wschód i zachód. Wymaga przystosowania do funkcji jaką może spełniać. Dwie windy zapewniają komunikację. Nie jest głośne. Pod adresem znajdują się siedziby licznych firm. Jest to rejon o dużym natężeniu ruchu i bardzo dobrym dostępie do środków komunikacji miejskiej w każdym kierunku Warszawy. Bardzo dobra infrastruktura: sklepy, apteki, usługi itp. Cena plus kaucja, do negocjacji. Zapraszam do oglądania i transakcji. (126-878)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 459
e-mail: w.zielinski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl