Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1220-4Na sprzedaż rozkładowe, przestronne i wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 położone w 9-piętrowym bloku, na warszawskim Bemowie za cenę 335 000 zł. Dodatkowym atutem jest duży kwadratowy przedpokój, z którego wchodzi się do poszczególnych pomieszczeń. Klatka z osobnym wejściem tylko dla dwóch mieszkań. Można na niej zostawić obuwie, postawić rowery czy powiesić szafki gospodarcze. Wokół bloku znakomita infrastruktura. Osiedle stoi od połowy lat osiemdziesiątych stąd wszystkie niezbędne lokale użytkowe, sklepy, szkoły itp, wliczając komunikację miejską (autobusy, tramwaje). W pobliżu Forty Bema czy lasek Bemowski (pieszo). Także spacery urozmaicone i w naturalnym świeżym środowisku. Zapraszam na rekonesans. (126-1220)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 605 838 828

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl