Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1472-2Na sprzedaż duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72 m2 położone na X piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 569 000 zł. Lokal na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest bardzo ustawne oraz wykończone w ciepłych barwach.

Rozkład pomieszczeń:
– duża sypialnia
– łazienka
– przestronny przedpokój z dużą szafą wnękową
– garderoba
– duży salon
– aneks kuchenny
– loggia oszklona.

Na całości całego mieszkania wylana jest podłoga z kwarcu. W kuchni i łazience są płytki. W danej chwili jest jedna duża sypialnia, ale jest możliwość zrobienia dwóch sypialni, każdą z własnym oknem. Mieszkanie jest na 10 piętrze. Blok usytuowany jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Na terenie osiedla znajduje się mini market oraz wiele innych sklepów spożywczych. Pełna infrastruktura szkoła, poczta, restauracje, salony fryzjerskie oraz salony piękności, apteki, szpital i lokale usługowo handlowe. Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 30.000 zł). W okolicy bardzo dogodne połączenia komunikacyjne. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-1472)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 044
e-mail: p.zukowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl