Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1531-1Do sprzedaży bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 położone na III piętrze, w 8-kondygnacyjnej kamienicy, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 612 000 zł. Budynek wybudowany z cegły i obłożony płytami z piaskowca i marmuru, na klatce schodowej nowa WINDA. Idealne na usługi lub do zamieszkania. Mieszkanie posiada siedem dużych okien PCV, wychodzących na północ, zachód i południe.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie (na podłodze klepka dębowa)
– widna kuchnia
– garderoba
– łazienka z wc
– przedpokój.

Wysokość mieszkania 2,80 m. Centralne ogrzewanie, ciepła i zimna woda miejska. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, nowa stolarka drzwiowa, glazura, terakota /kuchnia, łazienka, przedpokój/. Mieszkanie do odnowienia. Do Lokalu przynależy duża piwnica ok. 6 m?. Teren wokoło zagospodarowany, miejsce postojowe przed budynkiem, na podwórku i na środku Placu Konstytucji. Budynek jest w stanie bardzo dobrym : wymieniona, instalacja wodno ? kanalizacyjna, gazowa i elektryczna. Okolica bogata w infrastrukturę – uczelnie, licea, gimnazja, szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, teatry, kina, kluby, Blisko Park Ujazdowski, Łazienkowski i miejsce aktywnego wypoczynku Agrykola. Komunikacja: METRO POLITECHNIKA / CENTRUM. Autobusy, tramwaje. Zapraszam do oglądania. (126-1531)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 453
e-mail: f.rzeczynski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl