Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-888-4Do sprzedaży fantastyczne, rozkładowe, jasne, 2-stronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73 m2 położone na V piętrze w 5-piętrowym bloku, na nowym, strzeżonym i świetnie utrzymanym osiedlu, na Bemowie za cenę 540 000 zł. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Po prostu wchodzisz i mieszkasz. Kuchnia w aneksie (istnieje możliwość wydzielenia – w oryginalnym projekcie mieszkania byłą osobna). Trzy duże pokoje zapewniają, każdemu domownikowi jego własny kąt, a całej rodzinie miejsce do wspólnego spędzania czasu. Do mieszkania należy miejsce parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo). Okna wychodzą na wschód i zachód dzięki czemu w mieszkanie jest dobrze doświetlone. Rewelacyjna okolica!!!! Osiedle przylega do odnowionego Fortu Bema. W okolicy znajdują się: 3 szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące im. Norwida, liczne place zabaw (w tym największy w Warszawie na Fortach Bema), 2 ośrodki kultury i biblioteka publiczna, kilka hal sportowych, sala zabaw dla dzieci. Dla rodziców: kino i kręgielnia, pasaż handlowy i bazarek, centrum handlowe z hipermarketem, kilka mniejszych sklepów (Biedronka, Lidl, Stokrotka) oraz wiele mniejszych sklepów osiedlowych, restauracje i puby, inne: przychodnia, apteki, banki, poczta, itp. Komunikację zapewniają: tramwaje (6, 20, 23, 24, 28, 35), autobusy (112, 122, 167, 184, 201, 220, E-2), nocne (N01, N43, N45, N95). Dużo terenów zielonych (Lasek na Kole, Forty Bema), świetne miejsca na spacery, jazdę na rowerze i na rolkach. Idealna miejsce do mieszkania. Świetna lokalizacja, świetne mieszkanie, świetna cena. Zapraszam. (126-888)

Kontakt:
Tel. +48 508 388 277
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl