Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1350-1Do sprzedaży duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 położone na V piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z cegły, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 460 000 zł. Na mieszkaniu nie ciążą żadne kredyty czy inne zadłużenia. Wszelkie opłaty (czynsz, woda, gaz, energia, media IT) są opłacane na bieżąco. Lokal ma okna na Puławską i na drugą stronę (w stronę Wisły).

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– otwarta kuchnia
– łazienka
– wc (oddzielnie).

Duży balkon o powierzchni 5m2 odnowiony w ubiegłym roku (płytki, balustrada, malowanie). Okna pcv niedawno wymieniane. Mieszkanie ma przynależną dość sporą piwnicę o powierzchni 6m2. Dodatkowym atutem jest to, że jest klimatyzowane (klimatyzatory systemu inverter firmy LG, czyli o bardzo obniżonym poborze energii). Woda zimna i ciepła, gaz, energia, ogrzewanie z sieci miejskiej. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od razu. Media (internet, kablowa TV) z sieci UPC. Świetna Lokalizacja tuż przy bloku przystanki autobusowe i tramwajowe jakieś 5 min do centrum i 10 min pieszo do metra Racławicka. Mnóstwo zieleni park Morskie Oko i Królikarnia, Skwer Małkowskich. Rozwinięta infrastruktura. W Okolicy znajduje się:
Tereny rekreacyjne: basen, fitness, kino, obiekt sportowy, teatr, restauracja. Punkty usługowe: apteka, bank, centrum handlowe, fryzjer, salon kosmetyczny, pralnia, przychodnia, szpital, policja. Komunikacja: 10 min pieszo do stacji metra Racławicka. Autobusy: Odyńca 141, 172 / Puławska 195, 222. Nocne: N37. Tramwaje: 4, 10, 14, 18, 35. POLECAM. (126-1350)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 045
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl