Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1553-3Na sprzedaż słoneczne, duże, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na wysokim parterze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 336 000 zł. Grunt pod budynkiem uregulowany, nie ma przeszkód do kredytowania.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– widna kuchnia
– przestronna łazienka
– przedpokój

Mieszkanei posiada nowe okna PCV. Całość czysta, schludna i dobrze utrzymana. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Budynek po wymianie wszystkich instalacji. Nowe windy. Odremontowane wejście i elewacja. Doskonała okalizacja. Mieszkanie znajduje się blisko ważnego węzła komunikacyjnego (skrzyżowania Powstańców Śląskich i Czułachowskiej). Okolica zapewna pełną infrastrukturę: sklepy, apteki, banki punkty usługowe, szkoły,przedszkola itp.
Dodatkowo duża lośc terenów zielonych. Serdecznie zapraszam. (126-1553)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 508 388 277
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl