Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1599-1Do sprzedaży słoneczne, kameralne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m2 położone na V piętrze, w 10-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 500 000 zł. Mieszkanie znajduje się na dzielnicy znanej z zieleni, świetnie skomunikowanej, z dobrą infrastrukturą.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– balkon/loggia
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc.

Okna wychodzą na dwie strony świata: na wschód i południe. Mieszkanie jest rozkładowe, ciche, jasne, z widokiem na zieleń. Mieszkanie po remoncie. Na ścianach gładź, w łazience i wc glazura i terakota, aluminiowe grzejniki. Na podłodze drewniana deska barlinecka, drewniane drzwi wewnętrzne. Antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Prężnie działająca wspólnota, w bloku dwie nowe windy, klatka po remoncie. Bliskość stacji metra Wierzbno (300 m), parku Królikarnia (1 km) podnosi atrakcyjność tego miejsca. Blisko Galerii Mokotów. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-1599)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 041
e-mail: m.kieszkowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl