Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1634-1Do sprzedaży słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 położone na II piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 285 000 zł. Budynek z roku 1966 konstrukcji żelbetowej, ścianki działowe w mieszkaniu z cegły.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Rozpoczęto remont klatki schodowej w budynku, czego wynikiem będzie doprowadzenie jej do stanu podobnego jak w obecnie budowanych wieżowcach klasy A. Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mokotowie, ulica Puławska przy skrzyżowaniu z ulicą Odolańską. Teren ogrodzony, dodatkowo zamykana krata na piętrze, domofon. Tramwaj bezpośrednio pod blokiem (kilka linii, bardzo dobre połączenie z Centrum), autobusy, do stacji Metro Racławicka 1 km – ok. 10 min pieszo. W bliskiej okolicy park Morskie Oko, park Dreszera, ogródek Jordanowski, tereny rekreacyjne Warszawianki (m.in. basen, korty tenisowe), bankomat, sklepy, restauracja, apteka, kościół, szkoły. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych. (126-1634)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 041
e-mail: m.kieszkowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl