Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1650-2Do sprzedaży słoneczne, kameralne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 899 000 zł. Budynek z cegły, z windą na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Rozkład pomieszczeń
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– 2 łazienki
– balkon

Przestronna, widna kuchnia częściowo połączona z salonem i holem, z salonu wyjście na duży balkon. Balkon znajduje się od strony dziedzińca osiedla. Z przestronnego holu wejście do 3 pokoi oraz dwóch łazienek (w sypialni znajduje się garderoba). Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, niedawno odremontowane, dwustronne (północno-południowe) – okna wychodzą na Park Szczęśliwice i dziedziniec osiedla.
Miejsce postojowe i komórka w garażu podziemnym pod budynkiem w cenie mieszkania. Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Włodarzewskiej, w pasażu osiedla znajdują się: delikatesy, apteka, fryzjer, pizzeria, a także szkoła językowa. W bliskim sąsiedztwie liczne przedszkola, szkoły, basen, kościół, park, wygodne połączenia komunikacyjne: autobus, tramwaj, kolej podmiejska. Serdzecznie zapraszam osoby zainteresowane. (126-1650)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 041
e-mail: m.kieszkowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl