Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1089-3Oferta świetna dla singla. Do sprzedaży ładna kawalerka o powierzchni 30 m2 położona na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Saska Kępa, w Warszawie za cenę 219 000 zł. Budynek po termomodernizacji, z odremontowaną klatką i po wymianie pionów, usytuowany na cichym i zielonym osiedlu. Świetna lokalizacja tuż obok Mostu Łazienkowskiego, co pozwala na dogodną komunikację z Centrum.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– osobna kuchnia
– zabudowany przedpokój
– łazienka.

Bliskość obiektów użyteczności publicznej; szkoły, przedszkole, Galeria Gocław i Promenada oraz terenów zielonych i rekreacyjnych; przepiękny Park nad Balatonem, gdzie znajdują się: place zabaw, tarasy nad wodą, fontanna, boisko do siatkówki plażowej, mostki i aleje itd. Zachęcam i zapraszam do oglądania!! Zaproponuj swoją cenę! (126-1089)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 452
e-mail: d.dymczak@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl