Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1692-1Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 z 1960 roku położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy, w Śródmieściu, w Warszawie za cenę 385 000 zł. Lokal wymaga remontu, jednakże jest wyjątkowo ustawny i posiada duże możliwości aranżacyjne jak na swoją powierzchnię. Do mieszkania przynależy 4 m2 balkon oraz 5 m2 piwnicy.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z WC
– przedpokój
– balkon.

Kamienica po termomodernizacji, wymianie pionów wodnych i kanalizacyjnych. Osiedle zamknięte, zadbane, wewnątrz zielone podwórko. Znakomita lokalizacja w Centrum Warszawy, u zbiegu ulic Długiej i Miodowej, nie tylko ze względu na komunikację (metro, autobusy i tramwaje), ale bliskość spacerowych takich jak Ogród Krasińskich czy Stare Miasto. Idealne pod wynajem dla Studentów (Akademia Teatralna,Chrześcijańska Akademia Teologiczna, Uniwersytet Warszawski) czy też pod najem krótkoterminowy dla Turystów. Zachęcam i zapraszam do obejrzenia oferty. (126-1692)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 041
e-mail: m.kieszkowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl