Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1724-4Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1953 roku, na Starym Mieście, w Warszawie za cenę 450 000 zł. Wyjątkowo zlokalizowane mieszkanie pomiędzy Placem Zamkowym a Rynkiem Starego Miasta. Wysokie – 3,60 m, z antresolami.

Rozkład pomieszczeń:
– widna kuchnia
– przestronny przedpokój
– strych
– łazienka
– komórka lokatorska
– salon
– sypialnia

Możliwość wykupienia miejsca parkingowego na parkingu strzeżonym. Mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej Kamienicy Andrychowskiej. Kamienica czterokondygnacyjna z mieszkalnym poddaszem, została odrestaurowana w latach 50 w odniesieniu do stanu z w. XVIII. Do klatki schodowej prowadzą ręcznie kute drzwi. Zarówno historia kamienicy jak i jej lokalizacja nadają tej nieruchomości niepowtarzalny charakter i klimat. Mieszkanie z potencjałem, idealne jako inwestycja, pod wynajem. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-1724)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 452
e-mail: d.dymczak@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl