Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-972-1Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 położone w 4-kondygnacyjnym budynku, na Bielanach, w Warszawie za cenę 319 000 zł. Lokal dla 1 lub 2 osób, które chcą zamieszkać za nie duże pieniądze w Warszawie. Zaletą mieszkania jest duży taras oraz bliskość stacji metra „Młociny”. Mieszkanie ciche, przestronne i słoneczne, znajduje się na strzeżonym i zamkniętym osiedlu na Bielanach. Okna mieszkania wychodzą na patio. Atrakcyjna lokalizacja blisko lasu – Uroczyska Młocińskiego, w pobliżu sklepy, apteka, dobra komunikacja, przystanki autobusowe do stacji metra ok. 1700 m. Blisko środki komunikacji (tramwaj, autobus, metro), szkoła, przedszkole, kościół, duży market. Idealne dla osób ceniących ciszę i możliwości rekreacji, a jednocześnie wymagających dobrej infrastruktury miejskiej. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (126-972)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl