Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1830-1Do sprzedaży widna, jasna kawalerka o powierzchni 32 m2 położona na III piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1955 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 255 000 zł. Mieszkanie z doskonałą komunikacją tuż obok Centrum.

Rozkład pomieszczeń: salon + kuchnia + łazienka + przedpokój.

Do mieszkania przynależy PIWNICA. Z salonu widok na zieleń. Całość po wymianie instalacji, wyremontowana i wyposażona. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Gotowe do wejścia. Blok w całości odnowiony. Wymienione piony, odmalowane klatki, ocielony i po wymianie elewacji. Doskonała lokalizacja. Dookoła pełna infrastruktura (sklepy,punkty usługowe, poczta,szkoły przedszkola itp.). Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Łazienki Królewskie, Park Morskie Oko w odległości krótkiego spaceru. Świetna komunikacja. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-1830)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 508 388 277
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl