Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1856-1Do sprzedaży duże, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 położone na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1960 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 545 000 zł. Mieszkanie w cichym miejscu, na ogrodzonym terenie. Mieszkanie ze wzg. na położenie idealne dla rodzin z małymi dziećmi: blisko przedszkoli i szkoły podstawowej. Ładnie zagospodarowane podwórko z niewielkim placem zabaw. Lokal położony na parterze, dwustronna ekspozycja okien. Od strony podwórka pod oknami ogródek do dyspozycji właścicieli mieszkania.

 

Rozkład pomieszczeń:

CZĘŚĆ DZIENNA:

– toaleta

– kuchnia

– jadalnia

– salon

CZĘŚĆ PRYWATNA

– łazienka z wanną i wc

– 2 sypialnie

– przedpokój

 

Do wszystkich pomieszczeń wejście z przedpokoju. 10 lat temu w mieszkaniu został przeprowadzony remont: elektryka, hydraulika, nowe okna, obecnie mieszkanie wymaga odświeżenia lub drobnego remonty z możliwością zmiany aranżacji. (126-1856)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 692 345 925

e-mail: m.wisniewska@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl